Dlaczego myślimy to co myślimy o życiu i śmierci Tomasz Tubilewicz

ISBN:

Published: 2011

Paperback

311 pages


Description

Dlaczego myślimy to co myślimy o życiu i śmierci  by  Tomasz Tubilewicz

Dlaczego myślimy to co myślimy o życiu i śmierci by Tomasz Tubilewicz
2011 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 311 pages | ISBN: | 7.70 Mb

Czy wiesz, że nie wszystkie myśli, które przychodzą Ci do głowy, są Twoimi myślami? Czy wiesz, że odbierasz również myśli i nastroje innych osób? Zarówno tych żyjących fizycznie, jak i tych, którzy opuścili już swoje ciała fizyczne. Jednak nieMoreCzy wiesz, że nie wszystkie myśli, które przychodzą Ci do głowy, są Twoimi myślami? Czy wiesz, że odbierasz również myśli i nastroje innych osób? Zarówno tych żyjących fizycznie, jak i tych, którzy opuścili już swoje ciała fizyczne.

Jednak nie zdajesz sobie z tego sprawy. Nie jesteś w stanie rozróżnić, które myśli są Twoje, a które nie. Wynika to z założenia, które przyjmujesz, że wszystko, co pojawia się w Twojej głowie, pochodzi od Ciebie.Autor na przykładzie własnych doświadczeń podróży poza ciałem pokazuje nam świat myśli, jego wpływ na nasze życie zarówno tu na Ziemi, jak i po śmierci. Opisuje, jak sobie z nimi radzić. Pojęcie Świadomości, które wprowadza w zupełnie innym świetle, pokazuje nam, kim jesteśmy.

Po przeczytaniu tej książki świat, w którym żyjesz nie będzie już dla ciebie taki sam jak poprzednio.Dowiedz się:Jak odróżnić myśli własne od myśli innych osób?Kim jesteś?Kim byłeś w poprzednich wcieleniach?Jak wygląda życie po życiu?Ta wiedza jest w Tobie musisz tylko do niej dotrzeć.Przeczytaj jak to zrobić.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Dlaczego myślimy to co myślimy o życiu i śmierci":


kabeleslodge.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us