„McMAFIA“: nusikalstamumas be sienų Misha Glenny

ISBN:

Published: 2009

Paperback

552 pages


Description

„McMAFIA“: nusikalstamumas be sienų  by  Misha Glenny

„McMAFIA“: nusikalstamumas be sienų by Misha Glenny
2009 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 552 pages | ISBN: | 9.21 Mb

Tai įspūdinga, sukrečianti, pagrįsta autentiška medžiaga ir meistriškai sukurta studija apie XXI amžiaus tarptautinio organizuoto nusikalstamumo pasaulį. Jos autorius - Misha Glenny - žymus britų žurnalistas ir istorikas, trejus metus rinkoMoreTai įspūdinga, sukrečianti, pagrįsta autentiška medžiaga ir meistriškai sukurta studija apie XXI amžiaus tarptautinio organizuoto nusikalstamumo pasaulį. Jos autorius - Misha Glenny - žymus britų žurnalistas ir istorikas, trejus metus rinko informaciją apie ginklų prekeivius Ukrainoje, pinigų plovimą Dubajuje, narkotikų sindikatą Kanadoje, kibernetinius nusikaltėlius Brazilijoje, turto prievartautojus Japonijoje… Analizuodamas milžinišką narkotikų, prekybos moterimis ir ginklais, nelegalaus darbo paklausą visuose penkiuose kontinentuose, autorius bendravo su gangsteriais, policijos pareigūnais ir organizuoto nusikalstamumo aukomis.„McMAFIA“: nusikalstamumas be sienų“ atskleidžia nusikaltimo prigimtį šiuolaikiniame pasaulyje ir pateikia gilias įžvalgas apie globalizacijos spąstus - ribos, skiriančios tai, kas yra teisėta ir kas neteisėta, dažnai labai neaiškios.

Dokumentinėmis fotografijomis iliustruotoje knygoje narpliojami amžinosios triados - nusikaltimų, politikos ir pinigų - sąsajos visame pasaulyje.Kelionės pradžia - pasibaisėtina žmogžudystė Anglijos biržos maklerių rajone. Kvapą gniaužiančios ir šiurpinančios, tikros ir kitąkart įkvepiančios knygoje papasakotos istorijos sukuria neįtikėtiną sparčiai augančios šešėlinės ekonomikos paveikslą.Misha Glenny (g. 1958) dirbo „The Guardian“ ir BBC korespondentu Centrinėje Europoje. Jis rašė apie komunizmo žlugimą ir karus buvusioje Jugoslavijoje. Svarbiausiais Rytų Europos ir Balkanų klausimais su juo dažnai konsultuojasi JAV ir Europos vyriausybės.

Misha Glenny trejus metus vadovavo nevyriausybinei organizacijai, kuri siekė atkurti Serbiją, Makedoniją ir Kosovą. Šiuo metu gyvena Londone. Jis yra knygų „The Rebirth Of History: Eastern Europe in the Age of Democracy“ (1990), „The Fall of Yugoslavia“ (1992) ir „The Balkans: Nationalism“, „War and the Great Powers“, 1804-1999 (1999) autorius.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "„McMAFIA“: nusikalstamumas be sienų":


kabeleslodge.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us